Hatásos előadó, hatásos prezentáció

A BME Mérnöktovábbképző Intézet és a Magyar  Létesítménygazdálkodási Szövetség tisztelettel meghívja önt és munkatársait szabadegyetemi sorozatunk következő előadására.

Hatásos előadó, hatásos prezentáció

Időpont: 2018. április 25. 15:00
Helyszín: 1054 Budapest, Báthory u. 10.

A részvétel díjtalan, de regisztrációhoz kötött.

A hatásos előadáson, a hatásos prezentáción nagyon sok múlhat.
– Hogyan hangoljuk össze az előadás és a kísérő prezentáció ritmusát
– Milyen a letisztult, lényegretörő elektronikus prezentáció
– Hogyan legyünk meggyőzőek
– Hogyan keltsük fel és hogyan tartsuk fenn a figyelmet
– A figyelemszint követése.

Interaktív szemináriumunk előadója: Szalóki Tiborné

Tanársegéd, mérnök-közgazdász. 2005 óta dolgozik a BME GTK Műszaki Pedagógia Tanszéken. Közel tíz évig ügyvivő szakértői feladatokat látott el, gazdasági-, pénzügyi-, munkaügyi-, és szervezési területen, majd a pályázati munkába is bekapcsolódott először pénzügyi asszisztensként, majd több TÁMOP pályázat pénzügyi vezetője volt. 2008-ban a VII.  Országos Neveléstudományi Konferencia szervezőbizottságának titkára volt. Ugyanebben az évben Okleveles mérnöktanári diplomát szerzett. 2012-ben abszolutóriumot szerzett a BME GTK Gazdálkodás- és Szervezéstudományi Doktori Iskolában. 2012-ben a XII. Országos Neveléstudományi Konferencia szervezőbizottsági tagja volt. 2014 óta a Magyar Pedagógiai Társaság Összehasonlító Pedagógiai Szakosztály titkára. Tíz éve oktatja a BME-n a Prezentáció című tantárgyat. 2010 óta négy alkalommal nyertek hallgatói első helyezést a Tudományos Diákköri Konferencián.

A szeminárium támogatója: a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság.