Létesítménygazdálkodás II. (Facility Management), taktikai/operatív irányítási szint

Utolsó módosítás:
2017.06.26 15:55
Azonosító:01-033
Tanfolyamvezető:Czerny József
Tanfolyamszervező:Dr. Mészárosné Merbler Éva
Képzés indulásának dátuma:
Jelentkezési határidő:
Óraszám:120
Ár:250.000
Adó fajtája:+ÁFA

Felsőfokú végzettséggel (főiskolai, egyetemi diplomával) rendelkezők részére 2017. október 24-én indul a Létesítménygazdálkodás I.  (klikk) képzés.

A  Létesítménygazdálkodás II. képzés időterve:

FM II. Kezdés Befejezés Vizsga időpont
2018. 02. 2018. 06.
Lebonyolítás 1 nap/hét, keddenként  9.00 -16.30-ig
Szóbeli 2018. 10.

A képzés célja:

A létesítménygazdálkodás alapvető, taktikai és operatív feladatok irányításához szükséges ismereteknek az elsajátítása. Egységes és átfogó kép kialakítása a modern létesítménygazdálkodás témakörében, beleértve a menedzsment hátteret, az új műszaki ismereteket és a pénzügyi vonatkozásokat.

Célcsoport:

Azok a legalább középfokú műszaki vagy közgazdasági végzettséggel rendelkezők, akik egy szervezet főtevékenységének hatékony támogatása, működésének lehetővé tétele érdekében az épített infrastruktúra és a szervezetek belső szolgáltatásainak taktikai vagy operatív irányításával foglalkoznak, vagy kívánnak foglalkozni.

A részvétel feltétele: legalább középfokú végzettség.

A tanfolyamon végzettek a gazdaság legkülönbözőbb területein láthatnak el létesítménygazdálkodási feladatokat mint pl.

• irodaházak
  • bankok és pénzintézetek
  • kórházak és egyéb egészségügyi intézmények
  • színházak, kulturális létesítmények
  • oktatási- és felsőoktatási intézmények
  • nagy szállodák
  • sportlétesítmények
  • bevásárlóközpontok, üzlethálózatok, logisztikai központok
  • önkormányzati intézmények, közműcégek
  • rendészeti, katonai intézmények
  • szállító vállalatok, szervizek

stb., továbbá

termelő szervezetek létesítményei (a közvetlen termelési folyamat kivételével).

A képzés főbb témakörei:

A létesítménygazdálkodás interdiszciplináris alapjai. Létesítménygazdálkodási alapismeretek. Ingatlanszakmai ismeretek. A létesítménygazdálkodási szolgáltatások operatív menedzsmentje. Esettanulmányok, tapasztalatcsere gyakorló szakemberekkel. Konzultáció.

Résztvevők értékelése: a tanfolyam egy szakmai prezentáció kidolgozásával és szóbeli vizsgával zárul.

A képzés elvégzéséről szóló igazolás:

Tanúsítvány arról, hogy a felnőttképzésben részt vett személy, az elsajátított új kompetenciák révén képessé vált egy meghatározott feladat eredményesebb ellátására.

A képzés tananyagai:

Az előadók által összeállított oktatási segédletek, szakanyagok és esettanulmányok.