Munkatársak

Zarka Dénes

Telefon:
+36-1-463-2372
E-mail:
zarka@mti.bme.hu
Munkakör:
igazgató

(tovább…)

Dr. Mészárosné Merbler Éva

Telefon:
+36-1-463-3497
E-mail:
merbler@mti.bme.hu
Munkakör:
igazgatóhelyettes


Dr. Benedek András

Telefon:
+36-1-463-2471
Munkakör:
egyetemi tanár, tudományos főmunkatárs
(tovább…)

Boros Júlia

Telefon:
+36-1-463-2905
E-mail:
boros@mti.bme.hu
Munkakör:
oktatásszervező

Dr. Emhő László

Telefon:
+36-1-463-3503
E-mail:
emho@mti.bme.hu
Munkakör:
c. egyetemi docens, energia, energetikai képzések, enrgia auditálás, épületenergetikai követelményrendszer, tanúsítás

(tovább…)

Felegyi György

Telefon:
+36-1-463-3498
E-mail:
felegyi@mti.bme.hu
Munkakör:
oktatástechnikus

Dr. Ginsztler János

Munkakör:
ügyvivő szakértő, egyetemi tanár

(tovább…)

Perger Mária

Telefon:
+36-1-463-2929
E-mail:
maria.perger@mti.bme.hu
Munkakör:
ügyvivő szakértő, francia nyelvű MBA képzés
koordinációs vezető

Dr. Reuss Pál

Telefon:
+36-20-344-0832
Munkakör:
A Minőségügyi mérnök – Minőségügyi menedzser tanfolyam vezetője, intézeti minőségügyi felelős, szaktanácsadó

(tovább…)

Dr. Sajtós Gábor

Telefon:
+36-20-536-5136
Munkakör:
Vezető tanár, tanfolyamvezető, az építőipari és ingatlanszakmai tanfolyamok tanfolyamvezetője.
(tovább…)

Sárdi Éva

Telefon:
+36-1-463-1696
E-mail:
sardi@mti.bme.hu
Munkakör:
gazdasági ügyintéző, oktatásszervezés

Sütő Bettina

Telefon:
+36-1-463-3496
E-mail:
suto@mti.bme.hu
Munkakör:
Ügyvivő szakértő, oktatásszervezés és vizsgaszervezés


Orosz Ágnes

Telefon: 
+36-1-463-2375
E-mail:
orosz@edu-inno.bme.hu
Munkakör:
gazdasági vezető

Román Gábor

Telefon:
+36-1-463-2227
E-mail:
roman@edu-inno.bme.hu
Munkakör:
informatikai vezető

Szalma Éva

Telefon:
+36-1-463-3759
E-mail:
szalma@edu-inno.bme.hu
Munkakör:
projektmenedzser

Dr. Szűcs András

Telefon:
+36-1-463-2259
E-mail:
szucs@edu-inno.bme.hu
Munkakör:
EU tanácsadó
European Distance and E-Learning Network (EDEN) főtitkár